Δεν «μάσησε» ο Καταλά, δεν πιστεύει στην τύχη!

Δεν «μάσησε» τα λόγια του ο Καταλά στις δηλώσεις του μετά το τέλος του αγώνα στην ήττα μας απέναντι στον ΑΠΟΕΛ με 2-1.

Ο κόουτς μας τόνισε ότι δεν πιστεύει στην τύχη και ότι η ήττα η σημερινή δεν ήταν θέμα τύχη. Τόνισε ότι έχουμε ευθύνη που χάσαμε, καθώς μπορούσαμε να τελειώσουμε το παιχνίδι και να κάνουμε το 2-0 προτού μας ισοφαρίσουν με τις ευκαιρίες που δεν κάναμε γκολ. Επίσης τόνισε ότι πρέπει να βρούμε τον τρόπο να καταφέρουμε να φέρουμε με το μέρος μας τις λεπτομέρειες, για τις οποίες χάσαμε σήμερα.

Όμως ο κόουτς πρέπει και ο ίδιος να βρει τον τρόπο να μπορεί να αντιστρέψει αυτές τις λεπτομέρειες και να διορθώσει και τα δικά του λάθη, καθώς ποτέ δεν κρύφτηκε ότι όλοι έχουμε περιθώρια βελτίωσης. Μένουμε διπλα στην ομάδα μας και βλέπουμε την συνέχεια.