Η αστοχία μας άφησε εκτός κυπέλλου

Η ομάδα μας έχασε με 2-1 από τον Απόλλωνα στη Λεμεσό και αποχαιρέτησε το Κύπελλο στην φάση των 8.

Αν και προηγηθήκαμε με τον Γκάμα στο 8′, η συνέχεια δεν ήταν η ανάλογη αφού μας ισοφάρισε ο Σάντος για να πάμε στα αποδυτήρια με το σκορ στο 1-1.

Στο 2ο ημίχρονο ήμασταν καλύτεροι, πιέσαμε και βρήκαμε κλασικές ευκαιρίες όμως πληρώσαμε την αστοχία. Είχαμε δοκάρι με τον Μιλίσεβιτς για να πάρουμε εκ νέου το προβάδισμα, με τον νόμο του ποδοσφαίρου να ισχύει στο τέλος και τον Μάρκες να διαμορφώνει το τελικό 2-1.

Στα αξιοσημείωτα και η τρομερή φάση του Σάντος για να ισοφαρίσουμε στις καθυστερήσεις, ωστόσο αστόχησε στο τετ-α-τετ που ο ίδιος δημιούργησε.

Σηκώνουμε κεφάλι, δεν μπορούμε να μείνουμε άλλο σε αυτό το παιχνίδι και καλούμαστε να δούμε το ματς πρωταθλήματος με τον Άρη τη Δευτέρα (4/3) στην ΑΡΕΝΑ μας.