Διπλοπρόσωπη η ομάδα μας και τζάμπα ήττα

Η ομάδα μας για την 14η αγωνιστική έχασε με 1-3 από την Πάφο.

Ξεκινήσαμε καλά το ματς, προηγηθήκαμε με τον Τάντι και στο πρώτο 20λεπτο πνίξαμε τον αντίπαλο.

Μετά ήρθε η κατάρρρευση. Ήρθε η πτώση και το πληρώσαμε με το παραπάνω. Τρία γκολ σε λίγα λεπτά και εκεί κρίθηκε το ματς.

Από το ημίχρονο 1-3, ο Καταλά στην επανάληψη προσπάθησε με αλλαγή συστήματος να μας βοηθήσει όμως τίποτα δεν άλλαξε.

Να πούμε ότι μας ακύρωσαν γκολ του Φαράζ, ο οποίος ήταν πολύ καλός για όσο αγωνίστηκε.

Κρίμα, χάσαμε μια μεγάλη ευκαιρία να βρεθούμε στην κορυφή όμως πρέπει να σηκώσουμε κεφάλι. Να δούμε με ηρεμία τα λάθη μας και να τα διορθώσουμε.

Η ΑΕΚ μας έμεινε στους 28 βαθμούς και στο -1 από τον Απόλλωνα που είναι στην 1η θέση.

Επόμενο παιχνίδι με τον Ολυμπιακό στο ΓΣΠ στις 4/1/2022. Όλοι δίπλα στην ομάδα μας.