3/3 οι δικοί μας!

Αγωνιστικές υποχρεώσεις είχαν οι δανεικοί μας σήμερα στις ομάδες τους στην Β’ Κατηγορία.

Με την παρουσία Τσάβι Ρόκα, ο Χριστός Τρύφωνος αγωνίστηκε βασικός και 90λεπτο στην νίκη της Ομόνοιας Αραδίππου με 2-1 κόντρα στον Ύψωνα.

Αρχική ενδεκάδα και 90λεπτο και για τον Δημήτρη Ράσπα που αγωνίζεται στον Οθέλλο. Για την ιστορία η ομάδα του έμεινε ισόπαλη 1-1 με τον Αχυρώνα Λιοπετρίου.

Εν κατακλείδι ο Έκτορας Στέφανου και αυτός βασικός από την αρχή του αγώνα στην ήττα του ΑΣΙΛ κόντρα στην Αγία Νάπα με 0-1. Ο Κύπριος μέσος έμεινε εντός αγωνιστικού χώρου για 65 λεπτά.

3/3 οι δανεικοί μας λοιπόν όσο αφορά την χρησιμοποίηση τους στην αρχική ενδεκάδα των ομάδων τους, προσθέτοντας και άλλα πολύτιμα λεπτά στα πόδια τους.